Pochwalcie się, jak spędzacie Dzień Pustej Klasy

W całej Polsce w piątek, 16 czerwca, z okazji Dnia Pustej Klasy, będą działy się fantastyczne rzeczy. Pochwalcie się nimi. Niech Dzień Pustej Klasy będzie okazją do zwrócenia uwagi na Waszą szkołę lub Wasze przedszkole.
Przygotowaliśmy dla Was wzór informacji prasowej, który możecie pobrać, edytować i modyfikować według waszych potrzeb i pomysłów. Najpóźniej w czwartek rano wyślijcie mailem informację o Waszych obchodach Dnia Pustej Klasy do lokalnych mediów: prasy, rozgłośni radiowych, lokalnej telewizji, portali informacyjnych. Pochwalcie się działaniami i zaproście dziennikarzy i fotoreporterów.
Gdy artykuł lub audycja się pojawi nie zapomnijcie zlinkować jej w wydarzeniu na Facebooku - to tam bedziemy dzielić się swoimi zdjęciami, wspomnieniami, opisami wydarzeń, linkami do wpisów na stronach internetowych Waszych placówek. Polubcie wydarzenie już teraz - klik.

Jeśli będziecie publikować zdjęcia z akcji na Facebooku szkoły lub na Instagramie, prosimy używajcie hasztagów #dzienpustejklasy2023 lub #dpk2023 i oznaczajcie nas w swoich postach (na Facebooku @ode.zrodla a na Instagramie @zrodla).

pobierz wzór informacji prasowej